DET ÄR VI SOM ÄR WÄRNA

Vår mission är först och främst att vårda lokaler och leverera en rengöring av högsta klass, det ser vi som en självklarhet. Missionen är större än så; vi vill höja statusen för branschen och göra yrket mer attraktivt. Wärna är en kompetent och ansvarsfull samarbetspartner för vård av lokaler.

Vi erbjuder våra kunder och anställda långsiktiga mervärden genom omtanke och utveckling. Vi känner ett kall för att värna om våra kunder med hjärta och omsorg. Företagets värdeord sammanfattas med ”SKEN” det skiner när vi har gjort vårt jobb – men framförallt är det en förkortning av sättet vi jobbar på.

Att följa lagar och regler är viktigt för oss på Wärna. Självklart är vi kollektivavtalsanslutna.

Vi använder väldigt lite kem jämfört med många andra städbolag, vi arbetar med alternativa och effektiva metoder som att städa med ultrarent vatten. Att minska mängden kem är av omtanke både för kunder, personal och miljö.

MEDARBETARE

Henrik Rolland

Administrativ chef
henrik.rolland@warna.se
076-677 72 51

Tina Jansson

Teamledare i Karlskoga
tina.jansson@warna.se
076-677 61 78

Medarbetare på wärna

Ida Eklund

Ekonomi
ida.eklund@warna.se
0720-90 82 10

Jenny Wall

Teamledare i Kumla/Örebro
jenny.wall@warna.se
072-090 85 47

sara Medarbetare på Wärna

Sara Nilsson

Servicechef
sara.nilsson@warna.se
0720-50 25 02

Emelie Toftling

Teamledare i Örebro
emelie.toftling@warna.se
076-669 65 41

Our Pricing

Luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hourly Rates

$40
Fugiat Torquent Dolore Animi Mattis

Accaecat luctus cupidatat tristique a mollitia numquam conubia quas et. Duis quisquam diamlorem praesent.

Weekly Rates

$150
Fugiat Torquent Dolore Animi Mattis

Accaecat luctus cupidatat tristique a mollitia numquam conubia quas et. Duis quisquam diamlorem praesent.

Monthly Rates

$450
Fugiat Torquent Dolore Animi Mattis

Accaecat luctus cupidatat tristique a mollitia numquam conubia quas et. Duis quisquam diamlorem praesent.

NOTE: Exercitationem sunt condimentum. Adipisicing semper eros, doloremque eiusmod delectus proin!